První prodloužená

25.10.2014 17:00

MKS Beseda - velký sál

Hraje skupina CREDIT Jiřího Tržila ml. Vstup pouze ve společenském oděvu. Začátek v 17 hodin. Vstupné 60,- Kč.

 

 

Kurz tance bude probíhat každé pondělí pod vedením Jany Dostálové a Lubomíra Janouška 10 lekcí v příjemném prostředí MKS Beseda od 22. září do 24. listopadu 2014.
Součástí kurzu je První prodloužená 25. října a Věneček 29. listopadu 2014.

Kurz je určen studentům středních škol. Všem, kteří si chtějí doplnit taneční vzdělání bez ohledu na věk. Lidem, kteří vědí, že znalost základních společenských tanců je velkým přínosem při vstupu do společenského života. I těm, kteří chtějí poznat, že tanec je křehká  rovnováha mezi dokonalostí, lehkostí a krásou. Umět dobře tančit a chovat se ve společnosti, je dnes stejně nutná dovednost jako domluvit se cizím jazykem nebo řídit automobil. V 10-ti lekcích se naučíte základní kroky a figury většiny standardních a latinsko-amerických tanců, v každé lekci je teoretická nebo praktická část ze společenské výchovy.

Cena kurzu: smíšený taneční pár - 2400,- Kč; jednotlivec - 1400,- Kč

Pokud se rozhodnete navštěvovat naše taneční lekce, poznáte spoustu zajímavého a nového nejen v oblasti tance. A pokud budete na konci kurzu tancovat nejen nohama, ale i srdcem – bude to velká odměna pro lektory, ale především pro Vás samotné. Těšíme se na Vás na tanečním parketu! Pokud si chcete oprášit své taneční znalosti nebo se naučit základní tance, pořádáme 6 lekcí TANEČNÍCH pro DOSPĚLÉ - vždy po základních tanečních pro mládež v pondělí. Čas a termíny budou upřesněny (volejte 774 839 621).