fotofandi 2020

Čtrnáctý ročník výstavy fotografií fotonadšenců z Moravských Budějovic a okolí.

Výstava Fotofandů 2020

Fotografie je vášeň. Je to v současné době fenomén, bez kterého si už naše dny nedovedeme představit. A protože víme, že jste na tom úplně stejně, nechceme Vás ani letos připravit o každoroční podzimní setkání s moravskobudějovickými fotofandy, letos s pořadovým číslem XIV. Rok 2020 je hodně jiný než všechny předchozí a netradiční bude i naše výstava. Přesouváme se totiž za Vámi do on line prostředí, prohlídku si tedy můžete užít z pohodlí a bezpečí domova. Dopřejte si inspirativní společnost amatérských fotografů, kteří přes objektiv zachycují svůj osobitý pohled na svět kolem sebe. Můžete se těšit na fotografie zcela dokumentární, ale i na obrázky s uměleckým přesahem. Pevně věřím, že si každý najde svoji porci krásy, naděje a třeba i jemného mrazení. Děkuji kurátorovi Pavlu Čírtkovi za tolik potřebné zčeření stojatých vod kultury a fotografům za chuť pohladit nás po duši. Příjemnou zábavu!

Drahomíra Brzobohatá

 

 

 

Další moje fotografie naleznete na:

instagram.com/svoboda.photography

500px.com/jssvobodajs


Fotím, protože mě baví zachycovat pomíjivost a krásu okamžiku. Mám ráda přírodu a historii, doufám, že je to z mých fotek vidět..

 

 

 


 

 

 


Bjůtyfula pípula

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 


 

zátiší

 


Oblíbený druh fotografování: landscape a astro
Zájmy: cestování, vysokohorská turistika a s tím spojené fotografování

 

Další moje fotografie naleznete na:

www.instagram.com/kokesh.photodiary


Vojtěch Vlk (1973) je absolventem Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, kde studoval ateliér fotografie pod vedením prof. Pavla Štechy. V současné době se věnuje převážně portrétní a korporátní fotografii. Ve spolupráci s nakladatelstvím Kant vydal v roce 2016 knihu TranSpiRitualsve, která je sestavena z černobílých dokumentárních i portrétních fotografií mapujících spiritualitu a rituály napříč světovými náboženstvími.

 

Více info na webu: www.vojtechvlk.com


Pavel Svoboda (*1985)
Fotograf, cestovatel a publicista. Z velké půlroční cesty po Asii vydal svoji již druhou knihu Napříč Asií z Moskvy do Bangkoku, která byla nominována mezi pětici nejlepších cestopisů za rok 2019.

Rok, kdy jsem byl doma

 

 

Fotografie, kdy jsem nebyl doma, najdete na webu: www.photo-svoboda.cz


Květa Lujková je absolventkou Teorie a dějin filmu a audiovizuální kultury v Brně a Krakově, pracuje jako webeditorka a externí redaktorka. Ve svém volném čase se věnuje černobílé fotografii. Její hlavní inspirací je příroda v okolí Horních Lažan, kde strávila většinu života, a filmový symbolismus.

OCENĚNÍ

Její tvorba byla v dubnu 2020 prezentována na britském uměleckém serveru Niji Magazine: https://nijimagazine.com/2020/04/returning-to-her-artistic-roots-meet-photographer-kveta-lujkova

Sledovat můžete její Instagram: https://www.instagram.com/kwietitze/

 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

Podívejte se na můj web: www.rocksound.cz

nebo: www.instagram.com/rocksound.cz


Obrázky z Indie

 

 

 


 

 

 


 

Nějakou dobu jsem už nevystavoval. Ve fotogalerii uvidíte důvod. Příště už možná budou snímky z České Kanady (snad vytištěné a v zámeckých konírnách).

 Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..